Виробництво


Виготовлення пам’ятників з граніту, цоколів, огорож, стільниць та фотокераміки в нашій установі – це швидко, якісно и вишукано. До кожного клієнта в наших працівників індивідуальне ставлення, головне завдання компанії – створити все заради задоволення потреб замовників.
Завдяки тісній співпраці з багатьма підприємствами, що видобувають камінь на території України, вдалося домовитись про отримання сировини за найнижчими цінами в державі. Тому вартість виробів з граніту в нашій майстерні значно нижче, ніж в інших установах цієї сфери. На собівартість продукції також впливає сучасне устаткування, адже завдяки модернізації вдалося суттєво знизити цей показник. Крім того, використання якісних інструментів дозволило скоротити час виготовлення виробів, полегшити роботу майстрів, та збільшити їх можливості в обробці каменю.
Працівники майстерні постійно вдосконалюють свої професійні навики, адже їх мета – створення меморіальних комплексів та інших споруд для облаштування могил, які б задовольняли естетичні потреби рідних та близьких померлих. Над кожним виробом працює ціла команда спеціалістів вищого класу: художники-портретисти, оформлювачі, гравірувальники та інші. В своїй роботі вони широко використовують сучасні методи обробки зображення, в тому числі комп’ютерні програми.
Зазвичай портрет та написи не малюються красками, а вибиваються на поверхні каменя, завдяки чому досягається висока чіткість зображення та його довговічність. Після цього до роботи приступає гравірувальник, йому належить важлива місія, адже написи треба правильно розмістити на площині, підібрати гарний шрифт и нарешті нанести його на матеріал. Вищеописану роботу неможливо автоматизувати, її повністю доводиться виконувати вручну. Тому результат залежить від людської майстерності та старанності.
Про обробці гранітних виробів використовуються станки для обробки каменю. Подібна автоматизація дозволяє майстрам зекономити час, не витрачаючи його на нудну та одноманітну працю. Натомість вони наполегливо працюють, виконуючі інші операції, які потребують ручної праці. Кожен виріб має в собі частину власної душі різника по каменю, який докладає всіх зусиль, щоб створити справжній витвір мистецтва.

В нашій майстерні є в наявності найсучасніше обладнання для виконання художньо-гравірувальних робіт, керування яким відбувається за допомогою комп’ютера. За допомогою спеціальної програми відбувається сканування зображення після чого воно вибивається на поверхні каменю. Таким чином, отриманий портрет здатний перенести випробування часом, на протязі декількох століть представники наступних поколінь будуть його бачити в незмінному стані, приходячи на могилу.
При обробці складних меморіалів над ними працюють професійні митці: художники-оформлювачі та портретисти. За допомогою комп’ютера здійснюється лише корекція зображень, а важливі штрихи створюються людьми. Такий підхід дозволяє добитися найбільшої схожості між зображенням та людиною.
Також ви можете замовити доставку готових виробів та їх монтаж. Повірте, що не варто заклопочутьсь цим власноруч, це роботи, які потребують наявність спеціального транспорту та устаткування, а також професійних навиків. Меморіал, обеліск, стела або інша споруда буде якісно встановлена в указаному місці. Ми гарантуємо, що вона не скоситься, не зсунеться, з нею не відбудеться інших неприємностей. Крім надмогильних споруд в нас можна замовити огорожі, столики, вази та інші речі.
Вам достатньо звернутися до наших фахівців, щоб отримати повний пакет послуг по облаштуванню захоронення. Все що потрібно зробити – звернутися до нашої фірми и ви будете позбавлені необхідності бігати по різним установам. Вам гарантується висока якість наданих послуг та його виконання на найвищому художньому та технічному рівні.