Монумент

Про нас 

 Підприємство «Монумент» з 2003 року працює у сфері виготовлення пам'ятників з граніту, скульптурних композицій, та встановлення всіх видів намогильних споруд на всіх кладовищах Києва та України.

«Монумент» є членом Громадської організації «Асоціація підприємців «Меморіал», яка об’єднала в своїх лавах більш ніж 20-ть великих та стабильно працюючих організацій.

Монумент

 За час нашого існування наше підприємство налагодило тісні відносини з рядом каменевидобувних кар'єрів України. Довгострокове співробітництво дозволяє нам утримувати ціни на природний камінь набагато нижче існуючих ринкових.

Виробничі цехи підприємства оснащені за останнім словом техніки, що дозволяє здійснювати високоякісну обробку виробів з граніту на всіх етапах виробничого процесу. Протягом усього циклу виробництва здійснюється жорсткий контроль за якістю продукції.

Монумент

Ми постійно самовдосконалюємось, працюючи над створенням нових моделей з каменю і впроваджуємо нові зразки художніх оформлень, в цьому беруть участь наші професійні художники - портретисти і художники-оформлювачі.

При обробці гранітних виробів, надання їм необхідних розмірів і конфігурацій, полірування поверхонь ми використовуємо каменеобробні верстати. Застосування автоматики дозволяє досягти високої швидкості виконання замовлень, а також сприяє досягненню найвищого рівня якості продукції, що випускається.

Монумент

У нас працюють професійні різьбярі по каменю, які виготовлять ексклюзивні пам'ятники по Вашому зразку.

Готову продукцію для Вас швидко і якісно встановлять наші установчі бригади, позбавляючи Вас від зайвих клопотів і гарантуючи довговічність виробничого монтажу.

Монумент

Виходить, що для надання ділянці гідного, доглянутого вигляду, Вам немає необхідності витрачати час і кошти, подорожуючи від фірми до фірми.
Достатньо лише звернутися до нашого підприємства і Ваші побажання будуть належним чином виконані!

Крім виробів, наданих в нашому каталозі, ми маємо можливість створювати ексклюзивні моделі з урахуванням побажань, або за готовими ескізами замовника. При цьому найширший діапазон цін робить наші послуги доступними для всіх верств населення.

Контакти

Електронна пошта

[email protected]

Наші адреси:

м. Київ, вул. Алма-Атинська,8

Ми у соцмережах
Наші телефони:
Режим роботи:
  • Пн-пт — 9:00-18:00
  • Сб — 10:00-14:00
  • Нд — вихідний

This web page was designed with Mobirise site theme