Скульптура на могилу, ціна.

Скульптура (лат. Sculptura, від sculpo - висікати, вирізаю) - вид образотворчого мистецтва, заснований на принципі об'ємного зображення предмета. У широкому значенні скульптура - Постановка фігури в просторі, передача її руху, пози, жесту, світлотіньове моделювання, що підсилює рельєфність форми, архитектоническая організація об'єму, зоровий ефект його маси, вагових відносин, вибір пропорцій, специфічних в кожному випадку характер силуету є головними виразними засобами скульптури.

Розрізняють два основні різновиди С .: круглу скульптуру, яка вільно розміщується в просторі, і рельєф, де зображення розташовується на площині, що утворює його фон. До творів круглої С., зазвичай вимагає кругового огляду, відносяться: статуя (фігура в зростання), група (дві або декілька фігур, складових єдине ціле), статуетка (фігура, значні менша натуральної величини), торс (зображення людського тулуба), бюст (погрудное зображення людини) і т. д. Форми рельєфу варіюються залежно від його призначення і положення на архітектурній площині [фриз, фронтонна композиція (див. Фронтон), плафон і т. д.]. По висоті і глибині зображення рельєфи підрозділяються на низькі (див. Барельєф), високі (див. Горельеф), поглиблені і контррельєфи. 

Ми працюємо практично з усіма видами матеріалів при виготовленні скульптури - мармур, граніт, мармурова крихта, дерево, метал.

Створення скульптури це тривалий і трудомісткий процес.

Основні етапи при виготовленні скульптури з натурального каменю:
1. Робота над ескізом проекту.
2. Створення макета в зменшеному варіанті.
3. Створення макета в натуральну величину.
4. Відбір матеріалу - підбірка кам'яного блоку для скульптури.
5. Затвердження макета.
6. Власне сам процес виготовлення скульптури з каменю.
7. Монтаж готового виробу на місці.

Зв'язатися з нами

Відправте нам свій телефон и ми зв'вяжемося з Вами в найкортший термін.

Наші адреси:

м. Київ, вул. Алматинська, 8

Наші телефони:

(044) 499-88-26
(044) 227-62-25
(050) 410-53-35
(044) 227-65-77
(098) 090-96-55

Режим роботи:

Пн-пт — 9:00-18:00
Сб — 10:00-14:00
Нд — вихідний