Граніт для виготовлення пам'ятників

Граніт має дуже широку сферу застосування. У ньому дивним чином поєднується естетика і функціональність. Це довговічний, зносостійкий, міцний, стійкий до перепадів температур і вологості матеріал. При гарному догляді за надгробком, якості граніту зберігаються століттями
Гранітні пам'ятники покликані увічнити пам'ять
Установка меморіальних надгробків з природного каменю, гранітних пам'ятників - частина ритуальної культури багатьох народів. Гранітні пам'ятники є значущою частиною оформлення місця поховання покійних, того місця, де рідні і близькі з покоління в покоління стануть збиратися всі разом, щоб згадати свій родовід, історію свого прізвища. Камінь - символ твердості, міцності і вічності. Гранітні пам'ятники найбільш відповідають цим запитам.
Гранітні пам'ятники відповідають природно-кліматичних умов України
Різні атмосферні опади, часто містять продукти промисловості; різкі коливання температур повітря завдають шкоди природному каменю. Слід враховувати і традиційну для України близькість до надгробка кущів, дерев, квітучих і зелених навесні і влітку (в цьому своєрідна краса українських кладовищ), що часто призводить до осідання на пам'ятник падевого нальоту (солодкі виділення рослин), а також квіток і насіння різних рослин , які розносить вітер. Тому пам'ятники потребують регулярного очищення. Ми рекомендуємо в якості надгробки - гранітні пам'ятники, тому що навіть неполіровану поверхню гранітних пам'ятників можна легко очистити металевою щіткою, використовуючи звичайні миючі засоби. Полірованій поверхні гранітних пам'ятників можна без побоювання чистити, покривати восковими або близькими їм за складом продуктами побутової хімії. Гранітним пам'ятників не страшні навіть мікротріщини. Звичайно, ніщо не застраховане від актів вандалізму, терору, але завдати шкоди гранітним пам'ятників дуже не просто.
Гранітні пам'ятники дозволяють майстерно надати надгробка будь-яку необхідну форму, виконати всі побажання рідних і близьких.
Гранітні пам'ятники не тільки володіють твердістю, міцністю, і в силу цього - довговічні, але і допускають ручну обробку, що дозволяє надати надгробка справжню художню форму і навіть передати в камені риси покійного людини, виконати тіньовий портрет, створити бюст, барельєф. Поєднання полірованої і неполірований поверхонь гранітних пам'ятників надає можливість найбільш виразного контрастного виконання портрета і написи. Поєднанням полірованої дзеркальної поверхні і ручної роботи майстрів по каменю, різьбярів, граверів, які використовують десятки різних інструментів, можна досягти високої художності гранітних пам'ятників.
Індивідуальний гранітний пам'ятник і фамільний меморіал
Гранітні пам'ятники надають можливість використовувати всю різноманітність шрифтів для гравіювання імені, прізвища покійного, пам'ятних дат і слів. Полірована поверхня гранітних пам'ятників завдяки можливості глибшої написи або, навпаки, використовуючи більш тонкі шрифти, завдяки різкій контрастності, дозволяють виконати те чи інше завдання: надгробок, пам'ятник з граніту може стати індивідуальним або відобразити пам'ять про декілька поколінь прізвища.
Тільки останнім часом стало можливе широке застосування граніту і виготовлення недорогих гранітних пам'ятників. Гранітні пам'ятники стали доступні широкому колу українських громадян, незалежно від положення і благополуччя не так вже давно. Раніше виготовлення гранітних пам'ятників було дуже дорогим. Невелика приватна гранітна майстерня випускала кілька виробів в рік. У радянський період розвивалася промислова розробка родовищ, граніт в основному використовувався для облицювання урядових державних будівель, установ і дач. І тільки в наші дні використання нових інструментів і матеріалів та соціальні зміни, а також інші причини зробили можливим виготовлення гранітних пам'ятників доступним практично кожному (завжди можна підібрати гранітний пам'ятник на свій смак і відповідно до свого фінансового бюджета), зробили можливим виготовлення гранітних пам'ятників по індивідуальним замовленням. Ми також пропонуємо гранітні пам'ятники готових, але різноманітних форм.
Наше підприємство має потужну виробничу базу для виготовлення гранітних пам'ятників.
У нас працюють фахівці найвищого класу, і в той же час для виготовлення гранітних пам'ятників ми використовуємо найсучасніші техніку і технології.
Велика розмаїтість родовищ, кар'єрів граніту на Україні, з якими у нас укладені договори, дають нашій компанії можливість придбання матеріалу, блоків, плит різних необхідних розмірів і конфігурації для створення подальшої бажаної форми гранітних пам'ятників. І, отже, широке розмаїття видів граніту, кольорових гам каменю дозволяють виконати гранітні пам'ятники, оформлення місця поховання квітниками, цоколями і іншими елементами і атрибутами місця поховання на високому художньому рівні, що відповідає самому вишуканому смаку, різним уявленням.
Довгострокові угоди дозволяють нам тримати ціни на гранітні пам'ятники набагато нижче ринкових.
Установка гранітних пам'ятників
Гранітні пам'ятники виготовляються як з матеріалу вулканічного походження, так і з кристалічних порід. У будь-якому випадку вага гранітних пам'ятників досить велика. Установка гранітних пам'ятників вимагає високої кваліфікації працівників. Тому ми рекомендуємо довірити її нашим майстрам, які збережуть виріб при доставці до місця поховання та встановлять на надійний міцний фундамент.

Зв'язатися з нами

Відправте нам свій телефон и ми зв'вяжемося з Вами в найкортший термін.

Наші адреси:

м. Київ, вул. Алматинська, 8

Наші телефони:

(044) 499-88-26
(044) 227-62-25
(050) 410-53-35
(044) 227-65-77
(098) 090-96-55

Режим роботи:

Пн-пт — 9:00-18:00
Сб — 10:00-14:00
Нд — вихідний