Виробництво пам'ятників з граніту Київ

Виготовлення пам'ятників з граніту, виготовлення цоколів, огорож, столиків, фотокераміки в нашій організації - це не тільки швидко і якісно, а й доступно для всіх.
За час нашого існування наша гранітна майстерня налагодила тісні відносини з рядом каменевидобувних кар'єрів України. Довгострокове співробітництво дозволяє нам утримувати ціни на природний камінь набагато нижче існуючих ринкових.
Виробничі цехи гранітної майстерні оснащені за останнім словом техніки, що дозволяє виробляти високоякісну обробку виробів з граніту на всіх етапах виробничого процесу. Протягом усього циклу обробки здійснюється жорсткий контроль за якістю продукції, що випускається.
Ми постійно самовдосконалюємось, працюючи над створенням нових моделей з каменю і впроваджуємо нові зразки художніх оформлень, в цьому беруть участь наші професійні художники - портретисти і художники-оформлювачі. Комп'ютерна корекція зображення і професійна робота художника дозволяє досягти виключної подібності фотографії та портрета на обеліску. Зображення не наноситься, а вибивається на поверхні, гарантуючи довговічність отриманих портретів. Інше оформлення пам'ятників також знаходиться на належному рівні і відрізняється різноманітністю і чіткістю зображень. Незважаючи на те, що в більшості це кропітка ручна праця художника, наші професіонали завжди виконують роботу якісно і в строк.
При обробці гранітних виробів, надання їм необхідних розмірів і конфігурацій, полірування поверхонь ми використовуємо каменеобробні верстати. Застосування автоматики дозволяє досягти високої швидкості виконання замовлень, а також сприяє досягненню найвищого рівня якості продукції, що випускається.
Для оформлення пам'ятників ми використовуємо автоматичні художньо-граверні установки. Керована потужним комп'ютером, установка сканує надану Вами фотографію і переносить її на поверхню каменю. Зображення не наноситься, а вибивається на поверхні, гарантуючи довговічність отриманих портретів.
В оформленні складних пам'ятників беруть участь професійні художники-портретисти і художники-оформлювачі. Комп'ютерна корекція зображення і професійна робота художника дозволяє домогтися виключної подібності фотографії та портрета на обеліску. Так само у нас працюють професійні різьбярі по каменю, які виготовлять ексклюзивні пам'ятники по Вашому зразку.
Готову продукцію для Вас швидко і якісно встановлять наші установчі бригади, позбавляючи Вас від зайвих клопотів і гарантуючи довговічність виробничого монтажу.
Так само, крім комплектів надмогильних споруд, гранітна майстерня пропонує Вам різні види огорож, столиків, лавок, ваз і таке інше.
Виходить, що для надання ділянці гідного, доглянутого вигляду, Вам немає необхідності витрачати час і кошти, подорожуючи від фірми до фірми. Достатньо лише звернутися в нашу гранітну майстерню і Ваші побажання будуть належним чином виконані. Крім виробів, наданих в нашому каталозі, ми маємо можливість створювати ексклюзивні моделі з урахуванням побажань, або за готовими ескізами замовника. При цьому найширший діапазон цін робить наші послуги доступними для всіх верств населення.
   
   

Зв'язатися з нами

Відправте нам свій телефон и ми зв'вяжемося з Вами в найкортший термін.

Наші адреси:

м. Київ, вул. Алматинська, 8

Наші телефони:

(044) 499-88-26
(044) 227-62-25
(050) 410-53-35
(044) 227-65-77
(098) 090-96-55

Режим роботи:

Пн-пт — 9:00-18:00
Сб — 10:00-14:00
Нд — вихідний